IMG_4086

На Львівщині відбувся XVIII Міжнародний економічний форум

Упродовж двох днів, 1-2 листопада у Львові тривав щорічний XVIII Міжнародний економічний форум. Цьогоріч Форум об’єднав понад 100 спікерів та 2,5 тисячі учасників з України та закордону під гаслом «Львівщина – хаб можливостей!»

Перший день XVIII Міжнародного економічного форуму був присвячений обговоренню глобальних питань економічного життя області та країни. Це промислова та монетарна політика, експортна стратегія Львівщини та можливості і переваги області у залученні високотехнологічних інвестицій. Окрім цього, на Арені-Львів, де зібралось понад 1,5 тисячі учасників, в межах виставки «Схід-Експо 2018» для усіх присутніх на виставкових стендах презентували свою продукцію сотня компаній з Донецької та Луганської областей. Серед презентованих товарів в тому числі сільськогосподарські товари, IT-технології, 3D-принтери, глиняні печі, кераміка, одяг та ековироби.

У другий день форуму відбулась низка вузькоспеціалізованих заходів. Це пленарні засідання – «Аграрна Львівщина в експортних потоках світу», «Роль та місце туризму в економіці країни», «Львівщина-транспортно-логістичний ХАБ», «Формула енергонезалежності», «Львівський промисловий ХАБ – можливості майбутнього» та «Львівщина в контексті макрорегіональної стратегії Карпат».

XVIII Міжнародний економічний форум – потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та існуючих проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.