Bezymiannyj-1

ІІ ЛЬВІВСЬКИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ – 2019

14 березня 2019 року о 10.00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (м. Львів, вул. Коперника, 15) розпочне свою роботу ІІ ЛЬВІВСЬКИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ – 2019.

У заході візьмуть участь експерти, підприємці, представники ділових кіл та державних установ, відповідальних за розвиток та промоцію українського екпорту.

Цього року захід пройде під знаком постійного зростання експорту як в Україні, так і Львівщині.

За результатами 2018 року наш регіон займає 7 місце в Україні за обсягами експортних поставок, тоді як у 2014 – дванадцяте, 2017 – дев’яте. Попри це область стикається з постійними викликами – поглиблена глобалізація посилює конкуренцію, як у торгівлі товарами й послугами, так і в людському й інтелектуальному потенціалі. Нам слід розвивати індустріальний експорт, застосовувати нові технології та інновації.

Тому на Форум запрошений перший віце-прем’єр Степан Кубів, народні депутати України, керівник реформованого Урядового «Офіс з просування експорту», кращі вітчизняні експерти, провідні підприємства-експортери. У ході заходу будуть представлені актуальні програми фінансової підтримки експортної діяльності, нові напрями українського експорту.

Напрямки, які обговорюватимуть учасники Львівського експортного форуму:

  • Експортна стратегія Львівщини – віхи для руху сучасного бізнесу.
  • Розвиток виробництва інноваційної продукції українськими виробниками.
  • Міжнародні проекти як інструменти просування українського експорту.
  • Нова індустріалізація як передмова ефективного експорту.