7 December

Україна Львів

Опис

http://www.galexpo.com.ua/dytsvit/

«Дитячий світ» - єдина спеціалізована виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращі компанії у сфері товарів та послуг для дітей.
- це майданчик для презентації новинок та торгівлі;
- зустріч виробників з оптовими та роздрібними покупцями;
- місце для налагодження ділових контактів та підписання вдалих контрактів.
Це локація, де за цінами виробника можна придбати різноманітні товари для дітей та батьків, безкоштовно відвідати навчальні студії та ігрові майданчики з веселими аніматорами і клоунами.

«Дитячий світ» - це казкова подія якою житиме все місто!
Це свято, де здійснюються дитячі мрії!УЧАСНИКАМ

Напередодні Миколая та новорічних свят 7-10 грудня в самому центрі міста у Палаці Мистецтв наша компанія проводить великий фестиваль покупок та розваг для всієї родини: на 1 та 2-му поверхах пройде ювелірна виставка-ярмарок Елітекспо, а на 3 поверсі відбудеться VII спеціалізована виставка-ярмарок Дитячий світ.

В рамках Дитячого світу відбудуться презентації новинок виробництва, весняних колекцій та супутніх товарів від профільних компаній-учасниць, а також оптова та роздрібна торгівля. Окрім того будуть представлені спеціалізовані, навчальні та розважальні заклади, що ознайомлять відвідувачів зі своєю діяльністю, проведуть консультації, майстер-класи та інші заходи.

Участь з виставковим стендом забезпечить зміцнення та створення позитивного іміджу компанії, налагодження ділових та партнерських контактів, демонстрації асортименту товарів, пошуку нових клієнтів, дилерів, постачальників чи оптових покупців та ін. А також надає можливість оптової та роздрібної торгівлі на виставці.

Для проведення промо-акцій та інших супутніх заходів учасникам безкоштовно надається час у конференц-залі/головній сцені/ спец. майданчиках

Організатори

ПрАТ "Гал-ЕКСПО". 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 30.
тел.: (032) 297-06-28, 297-06-27, факс: (032) 297-17-56

Контакти

Україна Львів

з 2018-12-07р. до 2018-12-10р.

Тривалість: 4 днів

Реєстрація на подію

Наприклад: Шевченко Тарас Григорович
Наприклад: ТзОВ "Компанія"
Наприклад: +38 (032) 261 21 55
Наприклад: gue@loda.gov.ua
Відправити