export-790x500

«Експорт товарів деревообробної галузі до ЄС»

Львівська торгово-промислова палата за підтримки німецько-українського проекту KVPUkraine організовує семінар «Експорт товарів деревообробної галузі до ЄС»,   який відбудеться 22 лютого 2019 року (конференц-зал ЛТПП, Стрийський парк,14, Львів – з 9.00 до 17.00.).       

На семінарі будуть представлені основні відомості про розмір і структуру ринку деревної про- дукції в ЄС, а також специфіку ринку ЄС для продуктів деревопереробки. Ви отримаєте знання про ринкові правила та стандарти, ринкові тенденції та сегменти, а також інформацію про різні канали збу- ту та їх особливості. Ми детально обговоримо питання  можливості виходу на ринок ЄС.  Особливим аспектом є отримання інформації щодо ринку, цільове дослідження відповідного ринкового середовища (програма додається).  

Запрошений експерт:  Клаус Ґьоке (Німеччина), експерт з питань дерева, деревного матеріалу, дерев’яного будівництва, консультує та надає підтримку торговим та промисловим компаніям щодо  продажу продукції в інші європейські країни, а також щодо сертифікації імпортної продукції для євро- пейського ринку.  Вартість участі у семінарі 840 грн. (у т.ч. ПДВ) з особи (організаційні витрати частково фінансує  німецько-український проект KVPUkraine).

Для участі у семінарі необхідно подати заявку відповідно до форми, що додається на адресу електронної пошти: orginform@cci.lviv.ua та org@cci.lviv.ua,  або за тел./факс: +38 032 295 01 59