23-тя спеціалізована виставка-продаж “ЕлітЕКСПО-2019”

30 травня – 02 чрвня 2019 року у приміщенні Львівського Палацу мистецтв відбудеться 23-тя спеціалізована виставка-продаж “ЕлітЕКСПО-2019”.

Мета виставки – презентувати на теренах Західної України нові колекції, розробки та технології, що з’явилися на ювелірному ринку. Окрім цього, виставка – це унікальна можливість обмінятися передовим досвідом та ідеями, розширити ринки збуту, сприяти насиченню ринку Західної України якісними ювелірними виробами.

“ЕлітЕКСПО” – єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя. Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними каменями, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами.

У виставці братимуть участь понад 80 виробників ювелірних виробів, а також виробничі та торгівельні фірми з України. В експозиції виставки представлятимуться кращі вироби українських ювелірів, коштовне та напівкоштовне каміння, прикраси з емаллю та в поєднанні з філігранною та віражною техніками, годинники, вишукана біжутерія, елітні сувеніри та подарунки, упаковка та обладнання для ювелірного виробництва.

Гості та відвідувачі виставки матимуть змогу придбати ювелірні прикраси безпосередньо за цінами виробника.     

Організатори виставки: ПрАТ  “Гал-ЕКСПО” за підтримки Міністерства Фінансів України, Асоціації ювелірів України, Державного гемологічного центру України, Західного казенного підприємства пробірного контролю